RAJD MAZOWIECKI
autor: Tomek Filipiak
zdjęć: 21


RAJD MAZOWIECKI
autor: HRT
zdjęć: 9

RAJD MAZOWIECKI
autor: Jacek Mazur
zdjęć: 18

Pozostałe wiadomości:

WIELKIE OTWARCIE HULAKULA W NOWEJ LOKALIZACJI... (05.11.2016)
ZAPRASZAMY NA RAJDOWE IMPREZY... (video) (14.05.2013)
WRC... (04.01.2013)
SEZON 2012... (26.04.2012)
WESOŁYCH ŚWIĄT... (06.04.2012)
SEZON 2011 - ZAKOŃCZONY... (20.12.2011)
OKAZJA!!! KUP KULTOWĄ KULKĘ... (19.08.2011)
BUDŻET SIĘ NIE ZAPIĄŁ... (26.07.2011)
HRT OPUSZCZA KARKONOSKI... (06.06.2011)
WRC PO MAZOWIECKIM... (27.05.2011)
Archiwum wiadomości...

Ostatnie video:Więcej z działu Video »

Piszą o nas:

WRC - NR 136
04.01.2013


Więcej z działu Prasa »


Rajd Nadwiślański
start 25.9.2014, Puławy

Zakończony
 
za 0 dni


Najnowsze wiadomości:

DEBIUT W CITROENIE NA ŚWIDNICKIM... (04.04.2011 22:21)

Zmiany, zmiany, zmiany tak można w skrócie określić inauguracyjny start w sezonie 2011 zespołu Hulakula Rally Team. Po pierwsze nowy samochód. Nasza zasłużona Astra czule nazywana przez cały zespół "Babcią" dostała wolne i podczas Rajdu Świdnickiego zostanie zastąpiona troszkę szybszą rajdówką czyli Citroenem C2R2 Max. Samochód zdecydowanie mniejszy ale pomimo mniejszej pojemności podobno szybciej przyspiesza i lepiej hamuje (oby to była prawda). Niestety nie mieliśmy jeszcze możliwości przetestowania nowego samochodu więc będziemy musieli skorzystać z doświadczeń jakie zdobyliśmy podczas krótkiego występu takim samochodem na wieńczącej sezon 2010 Barbórce Warszawskiej. Doznania zupełnie inne bo trasy Rajdu Świdnickiego w żaden sposób nie można porównać z warszawskimi odcinakami. Mamy jednak nadzieję, że doświadczenie zdobyte w naszej "Babci" ze względu na jej kilka sportowych elementów jak spontaniczne zawieszenie, precyzyjna jak dla wtajemniczonych skrzynia biegów oraz nadmiar moc który występował na 45 procentowych spadaniach, pomogą nam w szybkim zaadaptowaniu się do nowej rajdówki i pozwolą nam na nawiązanie równorzędnej walki z czołówką Pucharu.

Następną zmianą jest fakt, że w tym rajdzie jedziemy samochodem wynajmowanym a nie przygotowywanym przez nasz zespół mechaników. Podobno w takiej sytuacji człowiek powinien być spokojniejszy i myśleć tylko o jeździe ale po tylu latach organizowania startów od samego początku do końca wraz z całą ekipą Hulakula Rally Team, trzeba przyzwyczaić się do sytuacji, że pewne rzeczy dzieją się poza nami. Samochód pochodzi z firmy MKLaren Motorsport a jego obsługą zajmie się ekipa Fightersglory. Patrząc jakie sukcesy odnosili pod ich skrzydłami zawodnicy w latach poprzednich jesteśmy spokojni o całe zaplecze naszego startu. 

Ostatnią zmianą a zarazem jedną z bardziej istotnych jest pierwszy start z nowym pilotem Wiktorem Stanisem. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znaleźć wspólny język w rajdówce a jego bardzo duże doświadczenie wniesie same dobre rzeczy do naszej jazdy. Liczę tylko na to, że jego doświadczenie z bardzo szybkimi zawodnikami nie sprawi, że co druga komenda w aucie będzie brzmiała "dlaczego tak wolno". Postaram się z każdym kilometrem jechać na maksimum swoich możliwości i nie dopuścić to takich komend ze strony Wiktora.

Jedyną stałą i nie zmienną rzeczą w naszym starcie do czego zdążyli się już przyzwyczaić nasi kibice to nasz główny partner czyli Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, które wspiera nasze starty od 2007 roku. Każdy z nas wie co oznacza solidny i stały partner zarówno w sporcie jak i w biznesie. My mamy to szczęście więc z tego miejsca jeszcze raz chcieliśmy podziękować naszemu partnerowi za wsparcie jakie udziela nam Hulakula oraz pozostałe firmy jak BlueClub, Klub5, Bg International oraz Limocar będące częścią BMG Entertainment.

Podsumowując wszystkie czynniki oraz fakt, że trasy w okolicach Świdnicy są jednymi z naszym ulubionych odcinków, będzie się działo więc nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy wszystkich kibiców na trasy rajdowego klasyka i jak zawsze liczymy na Wasz doping...

Do zobaczenia...

 


AKTUALNOŚCI ZESPÓŁ MULTIMEDIA KALENDARZ SPONSORZY GADŻETY LINKI
Archiwum Marek Kwaśnik
Samochody
Galerie
Video
Kontakt
copyright 2009 | jesteś gościem | rallyart.pl 2009 | 3D - W. Danaj |